Przejdź do treści
welcome pack zestawy powitalne dla firm welcomekit

Jak stworzyć swój Welcome Pack?

Poznaj kilka prostych kroków jak współpracujemy przy tworzeniu unikalny zestawów welcome pack dla Twoich pracowników lub Klientów. Masz pytania? Napisz na bok@smaki.shop

Wyślij zapytanie

Opisz nam na czym Ci zależy, jakich zestawów oczekujesz lub skorzystaj z naszych przykładowych propozycji, na których możemy pracować dalej dla Ciebie. Wyślij nam również logo w celu przygotowania wizualizacji. Jeśli nie masz pomysłu – zostaw to nam!

Przygotowanie bezpłatnie oferty

Tutaj zaczyna się nasza praca kreatywna! Przygotujemy dla Ciebie kilka propozycji wraz z kosztorysem. Nie musisz decydować od razu – możemy dowolnie modyfikować skład zestawu dopasowując całość do budżetu i preferencji. Otrzymasz od nas również wizualizacje zestawów, aby lepiej zobrazować sobie swój welcome pack dla nowych pracowników.

Akceptacja materiałów i warunków współpracy

Gdy zapadnie decyzja w Twojej firmie – “Tak! Robimy!” – przygotujemy zlecenie opisujące całość zamówienia, wraz z warunkami dostawy i terminami. Na tym etapie otrzymujesz od nas finalne pliki do akceptacji poszczególnych elementów zestawu. Po ich akceptacji – dzieją się już cuda! 🙂

Produkcja zestawu Welcome Pack

Ty możesz zająć się swoimi sprawami – my zajmujemy się resztą. Przez cały okres produkcji stale monitorujemy postępy, weryfikujemy jakość i pilnujemy terminów. Dzięki temu masz pewność, że po prostu wszystko będzie ok i na czas!

Dostawa zestawów powitalnych

Przed zakończeniem produkcji potwierdzamy dokładnie planowany termin dostawy do wskazanych miejsc, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Zestawy Welcome Pack przyjeżdzają na palecie, aby nic im nie zagroziło podczas ich podróży. W przypadku wysyłki do pojedynczych odbiorców – każdy zestaw pakowany jest w ochronne pudełko z zabezpieczeniem.